Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Antikalar Bodrum'da buluştu

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum'un artık bir antika pazarı var

Bodrum Antika Pazarı

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 16.08.2021 - Antikalar Bodrum'da buluştu

Bodrum belediyesi çok ilginç bir uygulamaya imza atarak antikaları Bodrum'da buluşturuyor.

Bodrum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünün, antika özelliği taşıyan ürünlerin satışının yapılabileceği bir antika pazarı kurulmasıyla ilgili başlattığı çalışmalar sonucu, Bodrum Antika Pazarı, antika severleri ağırlamaya başladı.

Her Pazar, 09-20 saatleri arasında kurulacak olan pazarın ilkine; antika satıcılarının, koleksiyonerlerin ve halkın ilgisi büyüktü. 1700’lü yıllara kadar uzanan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan pazarda, dünya tarihinden ve ülkemiz yerel tarihinden eserler bulunuyor.

Bodrum antika pazarı, Ağustos 2021 - GHA

Bodrum antika pazarı, Ağustos 2021 - GHA

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla merkez ve ilçelerinde, mahalle ve köylerinde tüm etkinlikler 7/24 günce bu takvimde. TEK TIKLA TÜM MUĞLA...

TIKLA MUĞLA ETKİNLİK LİSTESİ

Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen 50 antikacı, pazarı ziyaret edenlere hem eşyaların tarihi hakkında bilgi verdi hem de ürünlerin satışlarını gerçekleştirdi.

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu ve Bodrum Belediyesi Mali İşler Müdürü Ahmet Demirel de antika pazarını gezerek stant sahiplerini tek tek ziyaret ettiler. Eserleri beğeniyle inceleyen Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, ‘’Uzun zamandır açmayı planladığımız pazarı açmış bulunuyoruz. Burada standı olan antikacılara ve antika severlere hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Bodrum antika pazarı, Ağustos 2021 - GHA 2

Bodrum antika pazarı, Ağustos 2021 - GHA

Pazarın Bodrum’un tanıtımına ve Bodrum esnafına sağlayacağı katkıdan bahseden Ahmet Demirel, halkın ilgisinden memnun olduğunu, ilerki haftalarda bu ilginin daha da artacağını belirtti.

TAGS;

Bodrum Antika Pazarı

Bodrum antikacı

Bodrum Haberleri