Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Gümüşlük dahil mahallelerde asfaltlama başlıyor

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Belediye çalışmaların listesini yayınladı

Asfalt, kaldırım, kilitli taş...

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11.05.2021 - Gümüşlük dahil mahallelerde asfaltlama başlıyor

Bodrum Belediyesi duyurdu. Aralarında Gümüşlüğün de bulunduğu mahalelerde çukur, toz ve çamur sorunu çözülecek.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde özellikle altyapı çalışmalarının tamamlandığı mahallelerdeki sokak ve caddelerde üstyapı çalışmalarına hız verdi.

Belediyeden yapılam açıklamaya göre çalışmaların sürdürüldüğü mahalle, cadde ve sokaklardaki durum bilgisi şöyle;

Bu kapsamda Torba ve İslamhaneleri Mahallelerinde çalışmalar devam ederken, Yalıkavak Mahallesi Atatürk ve Çökertme Caddeleri ile Gür Sokak’ta asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım imalat, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Cevat Şakir Mahallesi’nde devam eden çalışmalarda ise Saldır Şeyh Caddesi, Hoca Ahmet Yesevi Sokak ve Müjde Sokak’ta asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, bu cadde ve sokaklarda da kaldırım imalat, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. TEK TIKLA TÜM MUĞLA →  BURAYA TIKLAYIN

Turizm sezonuna hazırlık

Gümüşlük dahil mahallelerde asvaltlama başlıyor

Gümüşlük dahil mahallelerde asvaltlama başlıyor

Gümüşlük Mahallesi genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayan ekipler, mahalle genelinde belirlenen plan doğrultusunda asfalt yama, yol bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Bitez Mahallesi 2156 Sokak’ta bordür döşeme, beton kaldırım imalatı ve taş duvar çalışmasıyla yağmur suyu hattı döşeme hattını tamamlayan ekipler, Namascı Caddesi’nde bordür, kaldırım ve yağmur suyu hattı çalışmalarını tamamlandı. Her iki bölgede gerçekleşecek asfalt çalışmasıyla 2156 Sokak ve Namascı Caddesi yeni görüntüsüne kavuşacak.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "İlçe genelinde altyapı çalışmalarının bittiği yerlerde hiç zaman kaybedilmeden asfaltlama, parke ve peyzaj düzenleme çalışmaları yapılıyor" dedi.

MUĞLA SICAK HABER SON DAKİKA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm sondakika haberlerine, sıcak gelişmelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 7/24 Muğla son dakika haberleri  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Bodrum Belediyesi

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü

Bodrum Haberleri