Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri

Bodrum | Haber | News

HABER

Koliler dolusu yardım gönderildi

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu bölgede


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 01.11.2020 - Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri

Bodrum Belediyesi, İzmir'de deprem bölgesine yardım kolileriyle destek olurken Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, Bodrum Belediyesi ekipleri ve CHP Bodrum'lu yöneticiler bölgeye gitti.

İzmir’in Seferihisar İlçesi açıklarında meydana gelen ve Seferihisar, Bayraklı ve Bornova ilçelerinde etkili olan 6,6 şiddetindeki depremin hemen ardından bölgeye giden Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu depremzede vatandaşlarla görüştü.

Bodrum Belediyesi tarafından hazırlanan yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkililerine teslim edildi.

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri 2

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri

Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu beraberindeki, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibi, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, Gençlik Kolları Başkanı Alkım Denizaslanı ile birlikte evleri yıkılan ya da oturulamaz hale gelen vatandaşların kaldığı çadırları ziyaret etti. Parklar ve yeşil alanlarda kurulan çadırların çevresinde depremin acısını yaşayan afetzedelere geçmiş olsun dileyen Çakaloğlu eksik ve ihtiyaçları bulunanlar için yetkililerle irtibata geçti.

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri 3

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri

Bayraklı bölgesinde yıkılan Emrah Apartmanındaki arama kurtarma çalışmalarına katılan ekipleri de ziyaret eden Başkan Yardımcısı Çakaloğlu burada, Bodrum’da konuşlu Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği Başkanı Cenk Ayata’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Dernek Gönüllüleri ile de görüşen Çakaloğlu bir ihtiyaçlarının olup olmadığı sordu.

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri 1

Bodrum'dan İzmir'e yardım zinciri

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

İzmir depremi

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri