Muğla seçim haberleri
HABER

Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oldu. Gümüşlüğün köklü ailelerinden olan Karakaya'ların iş insanı üyesi Ahmet Faik Karakaya adaylığını resmen duyurdu.

Gümüşlük'de Faikin Gayvesi, Liman Hotel ve çeşitli yatırımları bulunan doğma büyüme Gümüşlüklü Ahmet Faik Karakaya ve arkadaşları bir süredir muhtar adaylığı ve aza adayları listesi için çalışıyordu.

Gümüşlük Kazanacak

Yapılan değerlendirmeler sonrası Ahmet Faik Karakaya ve arkadaşları Gümüşlük Mahallesi'nin muhtarlığına adaylıklarını açıkladılar. Karakaya'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Gümüşlük Kazanacak" sloganıyla kampanya başlatıldı.

Ahmet Faik Karakaya seçim afişi

Ahmet Faik Karakaya

Ahmet Faik Karakaya kimdir?

Doğma büyüme Gümüşlüklü olan Ahmet Faik Karakaya iş insanı. Mahallede turizm, inşaat, otomotiv, restaurant dahil pek çok yatırımı bulunuyor ve aynı zamanda Gümüşlükspr Kulübü Başkanı. Geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Celep Ali lakaplı Ali Karakaya'nın tek oğlu olan Ahmet Faik Karakaya evli ve 2 çocuk babası. Uzun yıllardır siyasetle de ilgilenen Ahmet Faik Karakaya ve ailesi yatırımlarının yanı sıra yaptıkları yardımlar ve sosyal faaliyetlere verdikleri desteklerle de tanınıyorlar.

TAGS:

Ahmet Faik Karakaya

Muğla seçim haberleri

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi