Muğla seçim haberleri
HABER

Gürün Yatağan'da seçmenlerle buluştu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Gürün Yatağan'da seçmenlerle buluştu

Gürün Yatağan'da seçmenlerle buluştu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Gürün Yatağan'da seçmenlerle buluştu

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün il genelindeki seçim çalışmalarına Yatağan'da devam etti. Gürün, mahalleleri gezerek vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

CHP - İYİ parti birlikte

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün ve beraberindeki CHP heyeti,Yatağan'a bağlı Yeşilbağcılar, Eskihisar ve Bozüyük mahallelerinde seçmenlerle ile bir araya geldi.

Osman Gürün’e ziyaretleri sırasında CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, CHP Yatağan İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, CHP Yatağan Belediye Başkanı Adayı Halil Arslan, İYİ Parti Yatağan İlçe Başkanı Saadet Kocasar ve partililer eşlik etti.

Gürün Yatağan'da seçmenlerle buluştu

Gürün Yatağan'da seçmenlerle buluştu

Muğla’daki CHP ve İYİ Parti arasındaki Millet İttifakı’nın amacının milleti birleştirmek ve bütünleştirmek olduğunu belirten CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün şunları söyledi;

Muğla CHP ve İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkanlığı konusunda tek adayda karar kıldı. İlçelerimizde ise bazı yerlerde her iki parti de kendi adayını çıkardı. Ancak Yatağan ilçemizin de içerisinde olduğu 6 ilçede ortak tek bir adaydan yana karar kılındı. Yatağan ilçemizde İYİ Parti İlçe Başkanlığımız ile ortak hareket ederek seçim çalışmalarını yürütüyoruz.

Mutlaka sandığa gidin

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'de her vatandaşın mutlaka oy kullanması gerektiğini söyleyen Başkan Gürün şu çağrıyı yaptı;

Vatandaşlarımızın gelecek ile ilgili daha mutlu ve umutlu bir Türkiye için mutlak suretle oy iradesini yansıtması gerekiyor. Şu anda buna ihtiyacımız var.

TAGS:

Dr. Osman Gürün

Muğla seçim haberleri

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi