Muğla seçim haberleri
HABER

CHP adayı Saruhan sokak sokak Bodrum'da

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP adayı Saruhan sokak sokak Bodrum'da

CHP adayı Saruhan sokak sokak Bodrum'da

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - CHP adayı Saruhan sokak sokak Bodrum'da...

“Daha Mutlu Bir Bodrum” sloganıyla 31 Mart 2019 yerel seçim çalışmaları için ziyaretlerine devam eden CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan, eşi Hülya Saruhan ile birlikte Bodrum İşitme Engelliler Derneği’ni ziyaret etti.

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan 1

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan

Dernek başkanı Güler Talay, dernek ikinci başkanı Turhan Borak, dernek üyeleri Rahmi Bayram, Dumitra Bayram, Serdar İnel, Gülnur İnel ve derneğin en küçük üyesi Begüm Soysal’ın karşıladığı Mustafa Saruhan, dernek katılımcılarını işaret diliyle selamlayarak, ellerini sıktı. Dernekte yaptıkları sohbet sırasında öncelikle işitme engellilerin Bodrum’da yaşadıkları sıkıntıları öğrenmek istediğini belirten Saruhan, dernek genel sekreteri ve tercüman Gülsem Talay’ın aracılığıyla sorunları dinledi.

Bodrum’da çok büyük bir işitme engelli nüfusun olduğunu belirten dernek başkanı Güler Talay, kendilerine ait bir toplanma alanları olmadığını, sosyalleşmek için bir araya gelebilecekleri bir lokale ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Sorunları dinleyen ve bu sorunlarla ilgili çalışmaları olduğunu dile getiren Mustafa Saruhan, şunları söyledi;

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan 2

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan

“Her şeyden önce biz engel tanımayan bir hizmet anlayışı ile bu göreve talibiz. Engellerin konuşarak, iletişim kurarak, birbirimize dokunarak kaldırılacağının bilincindeyiz. Bugün bu ziyaretimizin esas nedenleri de gelecekteki hizmetlerimizde herkesin mutlu olacağı bir Bodrum’u yaşayanlarına sunmak içindir. Birbirimizi anlamak, aynı dili konuşabilmekten geçer. Sizlerin en büyük arzusu ve mutluluğu anlaşılmak. Bunun için var olan imkanları daha da fazlalaştırarak sorunları aşacağımıza inanıyorum, aşamayacağımız hiçbir engel yok.”

TAGS:

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mustafa Saruhan

Bodrum seçim haberleri

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi