Muğla seçim haberleri
HABER

Osman Gürün sessizliğini bozdu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP Muğla aday tanıtım toplantısı

Gürün'den ağır eleştiri

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - CHP Muğla aday tanıtım toplantısı

CHP Muğla 31 Mart Mahalli İdareler seçimi aday tanıtım toplantısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Gürün, “Seçim dönemleri karakterlerin anlaşılmasına yardımcı olur. O nedenle her şerde bir hayır vardır” dedi.

CHP'nin Muğla'daki yerel yönetim adayları Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısıyla kmuoyuyla paylaşıldı. Toplantıya CHP'nin belediye başkan adaylarının yanı sıra CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin, CHP Muğla Milletvekilleri ve CHP ilçe başkanları katıldı.

Açılış konuşmalarını CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu ve İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin yaptığı aday tanıtım toplantısında bugüne kadar sessizliğini koruyan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün de bir konuşma yaptı.

Gürün özetle şunları söyledi;

İnsanlar bir iş yaparken karakter ortaya koyarlar, anlayış ortaya koyarlar. Ama virajlar dönülürken bazı zamanlar yapılan hareket onun karakterini ortaya koyar. Seçim dönemleri bu karakterlerin anlaşılmasına yardımcı olur. O nedenle her şerde bir hayır vardır. Kavgayla bizim işimiz yok. Kavga edeni duymayacağız. Kendisiyle barışık olmayanlar çok kavga ederler. Ben onlara uymam. Onları kendi haline bırakıyorum. Gelin aramızdaki güveni arttırmaya çalışalım. Şeffaf, kimseyi kırmadan Muğla’ya hizmet edeceğiz.

TAGS:

Dr. Osman Gürün

Muğla seçim haberleri

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi