Muğla seçim haberleri
HABER

CHP heyeti Muğla'da aday adayları ve örgütü dinliyor

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP heyeti Muğla'da aday adayları ve örgütü dinliyor

CHP heyeti Muğla'da aday adayları ve örgütü dinliyor

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - CHP heyeti Muğla'da aday adayları ve örgütü dinliyor

CHP Muğla'da hem büyükşehir hem de ilçelerdeki aday adayları merakla parti yönetiminin aday belirleme yöntemi ve kesinleşecek aday isimlerini bekliyorlar.

CHP genel merkezinde oluşturulan bir heyet aday adaylarını dinlemek, örgütle görüşmek ve rapor hazırlamak için Muğla'ya geldi.

CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, İzmir Milletvekili Ednan Arslan, Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir ve Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’dan oluşan heyet aday adaylarıyla görüşmelere başladı.

CHP heyeti Muğla'da aday adayları ve örgütü dinliyor 1

CHP'li Bodrum Belediye Başkanlığı aday adayları (Adaylar soyadı sırasına göre)

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek başkanlığındaki heyet ilk olarak ilçe başkanlarının katılımıyla bir toplantı yaptı. Ardından da tüm ilçelerden davet edilen aday adaylarıyla görüşmelere başladı.

Bodrum'da belediye başkanlığı için aday adayı olan isimler heyete kendilerini ve projelerini anlattı. Ayrıca CHP Bodrum İlçe Başkanlığı'nın da bir rapor hazırlayarak heyete sunacağı belirtildi.

CHP heyeti Muğla'da aday adayları ve örgütü dinliyor 2

CHP Muğla'da örgüt ve aday adayları temayül yoklaması ya da ön seçim için ısrar ediyor. Ancak parti yönetiminden aday isimlerinin nasıl belirleneceği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Beklentilere göre 6 Aralık 2018 tarihinde toplanacak olan CHP Parti Meclisi'nde Muğla'ya gelen heyetin vereceği rapor da ele alınacak.

TAGS:

CHP Muğla aday adayları

Muğla Yerel Seçim

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi