Muğla seçim haberleri
HABER

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Mustafa Saruhan barınakları gezdi

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Mustafa Saruhan barınakları gezdi

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Mustafa Saruhan barınakları gezdi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Mustafa Saruhan barınakları gezdi

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Mustafa Saruhan, Bodrum’daki hayvan barınaklarını ziyaret etti. Turgutreis Barınağı ve Torba Barınağını ziyaret eden Saruhan yetkili ve görevlilerden bilgi aldı ve beraberinde getirdikleri mamaları yetkililere teslim etti.

Turgutreis Barınağında, barınak yöneticileri ve Başka Bir Hayat Diliyorum Derneği yetkililerinden bilgi alan Mustafa Saruhan ardından Torba Barınağına geçti. Veteriner hekim ve Bodrum Hayvan Hakları Dernek Başkanı Füsun Usu ile görüşen Mustafa Saruhan şunları söyledi;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Bizim için öncelikle sorunları yerinde görerek tespit etmek, çözümleri ile ilgili bir yol haritası çıkartmak oldukça önemliydi. Buralarda yaşayan küçük canlarımızın kimisi, terk edilmiş, kimisi hasta olduğu için atılmış, kazada aldıkları ağır darbelerle yaralanmış ve ölüme terk edilmiş. Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi olarak, zaman zaman barınaklarımızı ziyaret etmiş, sorunlarına birlikte çözümler aramış ve hayata geçirmiştik. Bugün görüyorum ki, ilgi gösterilen her problem çözüme kavuşuyor."

TAGS:

Mustafa Saruhan

Muğla Yerel Seçim

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi