Muğla seçim haberleri
HABER

Mehmet Kocadon, Datça'da...

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Mehmet Kocadon, Datça'da...

Mehmet Kocadon, Datça'da...

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Mehmet Kocadon, Datça'da...

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon il içindeki ziyaretlerini sürdürüyor. Kocadon 6 Kasım Salı günü Bodrum'dan feribotla Datça'ya gitti. Burada çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Mehmet Kocadon Datça'da 6

Mehmet Kocadon, Datça'da

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon Datça Feribot İskelesi'ne inişinde Datça KİGDER (Kadın İşgücünü Geliştirme ve Yaygınlaştırma Derneği ) Başkanı Menşure Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Mehmet Kocadon, Datça'da 1

Mehmet Kocadon, Datça'da

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Ardından CHP Datça ilçe merkezine geçen Kocadon, CHP Datça İlçe Başkanı Aytaç Kurt, Kadın Kolları Başkanı Fatma Tatlı, Gençlik Kolları Başkanı Mert Eser ve partililerle bir araya geldi.

Mehmet Kocadon, Datça'da 2

Mehmet Kocadon, Datça'da

Datça belediyesi'ni de ziyaret eden Kocadon, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar'la makamında görüşerek fikir alışverişinde bulundu. Kocadon burada yaptığı açıklamada, "Bizleri yalnız bırakmayan partililerimize ve Datçalılara teşekkür ediyorum" dedi.

Mehmet Kocadon, Datça'da 3

Mehmet Kocadon, Datça'da

Datça Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Datça Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Esad Deniz ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya gelen Mehmet Kocadon dert ve sorunları dinledi.

Mehmet Kocadon, Datça'da 4

Mehmet Kocadon, Datça'da

Daha sonra Datça Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon, Datça Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Cemal Demirtaş, oda yönetim kurulu üyeleri ve Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi Başkan Yardımcısı Deniz Dakikoğlu, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Selma Ünal ile biraraya geldi.

Mehmet Kocadon, Datça'da 5

Mehmet Kocadon, Datça'da

Haberimiz yayına hazırlandığı sırada Kocadon'un Datça ziyaretleri sürüyordu.

TAGS:

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon

Muğla Yerel Seçim

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi