Muğla seçim haberleri
HABER

Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sertkaya

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sertkaya

Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sertkaya

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Sertkaya, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

İlçe binasında başkan vekili Evren Tezcan’a başvurusunu teslim eden Mehmet Sertkaya, 2019 yerel seçimlerinin partisi ve ilçesi için hayırlı olmasını diledi.

İlçe Başkanlığı görevi süresince hayatının en onurlu görevini yaptığı düşüncesinde olduğunu aktaran Sertkaya şunları söyledi;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

“1994 yerel seçimlerinde rahmetli Kemal Şahin başkanlığında Ortaca sokaklarına seçim çalışmalarına çıktım. Daha sonra 13 yıl ilçe başkanı olarak görev yaptım. Göreve geldiğimde Dalyan’da 15 yıllık sağ iktidar vardı. Ortaca’da AKP iktidarı vardı. İlk girdiğimiz seçimlerde belediyeye Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını diktik. Ayrıca, Ortaca’dan il genel meclisine 2 üye gönderdik. Cumhuriyet Halk Partisi bayrağı o günden bu yana partililerin desteği ile dalgalandı. Bunun kıvancı içindeyim. İlçe Başkanı olarak hayatımın en onurlu görevini yaptığımı düşünüyorum.”

Sayfalarımız 7/24 güncelleniyor. En son ve en güncel seçim haberleri için bizi takip edin lütfen.

TAGS:

Muğla Seçim Haberleri

Muğla Yerel Seçim

Yerel seçim 2019