Muğla seçim haberleri
HABER

Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol

Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol, 2019 yerel seçimlerinde Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

2019 yerel seçimlerinde önceliklerinin Köyceğiz’i yeniden kazanmak olacağına işaret eden Erol, ilçeyi hak ettiği noktaya taşıyabilmek için birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edilmesi gerektiğine değindi.

CHP Köyceğiz ilçe merkezinde toplantı düzenleyen Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol şunları söyledi;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Gerek meslek yaşantım boyunca işimle ilgili, gerekse aktif siyaset yaptığım sürede Köyceğiz’imizin bu güzel coğrafyasını, Karaçamın İspili yaylasından Büyükkarağacın maden iskelesine, çiçek babada karaçayın kuru deresinden Kaunos a kadar, Hamit ovasından Kızlan’a, yayla köyünün acılık mevkiinden Toparlar’ın ekşilik mevkiine kadar 16 yıl boyunca Köyceğiz’i adım adım dolaştım. Yörenin insanından sorunlarını ve umutlarını dinlerken hemşerilerimizin de ne kadar yüce gönüllü olduğunu gördüm. Bu sürede tanıdığım Köyceğiz’den ve Köyceğizlilerden partimizin emekçilerinden değerli yol arkadaşlarımdan aldığım yakın ilgi ve destekle en önemlisi partililerimizin ve halkımızın talebiyle yaşadığım topraklara ve partimize olan hizmetimi bir üst basamağa taşımak için Köyceğiz’i yeniden kazanmak için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Köyceğiz Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu açıklıyorum.

Sayfalarımız 7/24 güncelleniyor. En son ve en güncel seçim haberleri için bizi takip edin lütfen.

TAGS:

Muğla Seçim Haberleri

Muğla Yerel Seçim

Yerel seçim 2019