Muğla seçim haberleri
HABER

CHP'li Öztürk Bodrum Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

CHP'li Öztürk Bodrum Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı

CHP'li Öztürk Bodrum Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - CHP'li Ali Öztürk Bodrum Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı

Bodrum Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi ve Karaova-Der Başkanı Ali Öztürk, Bodrum Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Bodrum için 48 ayrı başlıkta topladığı projelerini kitapçık haline getirerek düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarıyla paylaşan Öztürk, “Bodrum Birlikte Yapabiliriz” sloganını kullandı.

Özel olarak hazırlanmış bir video gösterimiyle projelerini anlatıp aday adaylığını açıklayan Ali Öztürk, Trafo Cafe’de gerçekleşen tanıtım toplantısında özetle şunları söyledi:

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Bizim ekip olarak çok inandığımız bir söz var. O sözü bu projeleri kaleme alırken kendimize ilke edindik. Şöyle dedik birbirimize; İyi bir fikrin yoksa iyi bir ürün olmaz. Bodrum’u biliyoruz. Bodrumluyu tanıyoruz. Siz de beni biliyorsunuz, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyesiyim. Bodrum’un her bir sorununu, her bir ihtiyacını çok iyi biliyorum. Görev yaptığımız süreçte çözdüklerimiz oldu, çözeceklerimiz var. Bunların yanında dediğimiz gibi hayallerimiz var. Hepsini herkese sorduk, herkesle paylaştık. Damdan düşenin halinden, damdan düşen anlar dedik. Bir sorun gördüysek çözümünü o damdan düşeni bulup onunla konuştuk. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla görüştük, konuştuk. Sokağın talebine onlarla birlikte baktık. Bazı projelerimiz var, belki de yıllarca sürecek ama sözümüz söz, bitecek. Siz el verirseniz biz diyoruz ki, birlikte yapabiliriz. Siz gönlünüzü verin, biz gecemizi gündüzümüzü verelim. Siz el verin, biz emeğimizi verelim. Siz bir kişi gelin, biz bin kişi yürüyelim."

CHP Bodrum Belediye Başkan aday adayı Ali Öztürk tanıtım toplantısının ardından beraberindekilerle birlikte CHP Bodrum İlçe Başkanlığı’na yürüdü. Burada adaylık başvurusunu yapan Ali Öztürk'e ailesi de eşlik etti.

TAGS:

Bodrum Seçim Haberleri

Yerel Seçimler

Bodrum Belediye Başkan adayları