Muğla Haberleri
HABER

Vefat eden kişinin kimliği belirlendi

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Vefat eden kişinin kimliği belirlendi

Vefat eden kişinin kimliği belirlendi; Aydın Karabağlı

Vefat eden kişinin kimliği belirlendi

19 Mart 2018 günü Turgutreis de 60-70 yaşlarındaki bir adam bahçede ölü olarak bulundu. Kalp krizi sonucu öldüğü tahmin edilen şahsın 66 yaşındaki Aydın Karabağlı olduğu anlaşıldı.

Aydın Karabağlı, Yalı Cami'nde 20 Mart 2018 günü ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Karabağ Mezarlığı'nda defin edildi.

Edinilen bilgiye göre 19 Mart 2018 günü akşam saatlerinde Turgutreis Mehmet Hilmi Caddesi üzerindeki boş bir arazide 65-70 yaşlarındaki bir adamın hareketsiz şekilde yattığını gören vatandaşlar jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Bölgeye gelen sağlık ekipleri, vücudunda herhangi bir darp ve yara izi bulunmayan adamın yaşamını yitirdiğini tespit etti. Jandarma ekiplerinin olay yerindeki incelemelerinin ardından ceset, Bodrum Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yapılan incelemede şahsın 66 yaşındaki Aydın Karabağlı olduğu anlaşıldı. Karabağlı'nın Mehmet Hilmi Caddesi üzerindeki bir süpermarketten alışveriş yaptıktan sonra evine giderken kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği tahmin ediliyor.

Aydın Karabağlı Yalı Cami'nde 20 Mart 2018 günü ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Karabağ Mezarlığı'nda defin edildi.

Muğla haber, Muğla haberleri