Muğla Haberleri
HABER

Başbakan Binali Yıldırım Muğla'da

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Başbakan Binali Yıldırım Muğla'da

Başbakan Binali Yıldırım Muğla'da

Başbakan Binali Yıldırım Muğla'da

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresi'ne katılmak üzere Muğla'ya geldi. Dalaman Havalimanı'nda Vali Esengül Civelek tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım, daha sonra karayoluyla kongrenin yapılacağı Muğla Kapalı Spor Salonu'na geldi.

Başbakan Binali Yıldırım, kongrenin yapılacağı salonun dışında parti otobüsünden kendisini dinlemeye gelenlere seslendi. Ardından salona girerek orada da bir konuşma yaptı.

"Yiğitler diyarı Muğla'dan Afrin'deki kahramanlarımıza selam verelim mi" sorusuyla konuşmasına başlayan Başbakan Yıldırım şunları söyledi;

"Muğla, başka bir benzerin yok bu dünyada. Böylesine güzel bir şehirden bahsediyoruz. Muğla'nın insanları, Muğla'nın güzelliklerinden daha da güzel. Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan'ı 15 Temmuz'da alçaklara teslim etmeyen Muğlalı vatandaşlarımızla gurur duyuyoruz. Cumhurbaşkanımızın size çok selamı var. Kucak dolusu selamı var. Buradan da tabii sizlerin selamını da başım gözüm üstüne deyip Cumhurbaşkanımıza yarın ileteceğim. Hiç merak etmeyin."

Muğla haber, Muğla haberleri