Muğla Haberleri
HABER

Gürün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısını değerlendirdi

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Gürün; "bu tür toplantıların devam etmesi yaralı"

Büyükşehir Belediye Başkanları zirvesi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 12 Eylül 2019 - Gürün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısını değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Ankara’ya davet ettiği toplantıya katılan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün görüşmeleri değerlendirdi. Gürün ilk defa yapılan, 30 Büyükşehir Belediye Başkanlarını bir araya getiren toplantının çok yararlı geçtiğini ve vatandaşa daha iyi hizmet için devamının getirilmesi gerektiğini söyledi.

Gürün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısını değerlendirdi 2

Gürün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısını değerlendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Büyükşehir Belediye Başkanı’nı davet ettiği toplantıyla ilgili yorum ve açıklamalar devam ediyor. Toplantıya katılan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün de Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yapılan göüşmeler hakkında açıklama yaptı.

Ankara zirvesi

Başkan Gürün'ün yazılı açıklaması şöyle;

Gürün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısını değerlendirdi 1

Gürün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantısını değerlendirdi

31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinden sonra vatandaşlarımız kararlarını verdi ve belediye başkanları olarak göreve başladık. Parti ayrımı gözetmeksizin belediye başkanları olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 30 Büyükşehir Belediye Başkanı Ankara’da verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için sürekli temasta olduğumuz bakanlarımızın da toplantıya katılımıyla tespit ettiğimiz sorunları, çözüm önerilerini iletme, karşılıklı fikir alışverişinde bulunma fırsatı bulduk. DSİ’nin bağlı olduğu Tarım ve Orman Bakanı’mızın Cumhurbaşkanlığının düzenlediği toplantıda Bodrum DSİ hatlarında yaşanan sorunların çözüleceği müjdesi bizim için çok önemli ve değerli. Tüm Büyükşehir belediye başkanımızla tanışma, kendilerini yüz yüze tebrik etme, hal hatır sorma fırsatımız oldu. Ülkemizin bu buluşmalara, birlik ve beraberliğe, sevgi diline ihtiyacı var. Farklı platformlarda bu tür toplantıların devam etmesi yaşadığımız şehirler ve ülkemiz için büyük yararlar getirecektir.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün

Muğla haberleri