Muğla Haberleri
HABER

Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması

Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin “Toprak” teması ile beşincisini düzenleyeceği ulusal karikatür yarışmasının başvuruları 17 Mayıs’ta sona eriyor.

Çeşitli etkinliklerle karikatüristler ve karikatür severleri bir araya getiren Muğla Büyükşehir Belediyesi, ulusal karikatür yarışmasının bu yıl beşincisini düzenliyor. Amatör ve profesyonel herkesin katılabileceği yarışmanın jürisinde Gürbüz Doğan Ekşioğlu (Yrd. Doç. Yeditepe Ün. Öğrt. Gör.-Karikatürcü), Şevket Yalaz (Karikatürcü), Sait Munzur (Karikatürcü), Savaş Ünlü (Mizah Yazarı), A. Kadir Uslu (Karikatürcü), Mehmet Selçuk (Karikatürcü-Koordinatör) ve Büyükşehir Belediyesi temsilcisi yer alıyor. 17 Mayıs 2019’da başvurusu bitecek olan yarışmada ilk üçe girenlerin yanı sıra üç kişi de mansiyon ödülü alacak. 18 yaş altı kategoride yarışan iki yarışmacı ile birlikte bu yıl bir kişi de Turan Özdemir Özel Ödülü’nü alacak

Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması

Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması.

Yarışmaya katılmak isteyenler yarışma şartnamesine www.mugla.bel.tr adresinden ulaşabilecek. Yarışmacıların şartnameye uygun olarak hazırlanmış eserlerini Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Menteşe-Muğla adresine ulaştırmaları gerekiyor.

Daha fazla bilgi için TIKLAYIN;

https://www.mugla.bel.tr/haber/5-ulusal-karikatur-yarismasi-basvurulari-17-mayista-sona-eriyor

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Muğla 5. Ulusal Karikatür Yarışması

Muğla Büyükşehir Belediyesi

Muğla haberleri