Muğla Haberleri
HABER

Sunexpress, Ege ve Akdeniz'de daha da büyüyecek

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Marmaris'te terör propagandası iddiasıyla gözaltılar

Sunexpress, Ege ve Akdeniz'de daha da büyüyecek

Sunexpress, Ege ve Akdeniz'de daha da büyüyecek

SunExpress CEO’su Jens Bischof, 2017 yılı değerlendirmesi ve 2018 yılı hedefleri konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress'in, Genel Müdürü Jens Bischof, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ve Almanya Genel Müdür Yardımcısı Alper Özen ile çok sayıda basın mensubunun katılımıyla basın toplantısı düzenlendi.

2018'de Türkiye'deki büyümemiz devam edecek diyen Bischof, "Özellikle turistik merkezler; Antalya, İzmir, Bodrum, Dalaman'da büyümeye devem edeceğiz. 2018'de yüzde 20 büyüme hedefliyoruz. Bu yüzde 20 daha fazla koltuk anlamına geliyor. Turistik merkezlere geliş ve gidişlerde büyüme hedefleniyor. Bu toplam 5 milyon yeni koltuk anlamına geliyor. Bu yine Türkiye'de rekor bir büyüme demek" açıklamasında bulundu.

Avrupa'dan Antalya'ya 3 milyon koltuk arzı gerçekleştireceklerini belirten Bischof, "Temelleri güçlü olan bir şirketiz. Operasyon ve zamanında uçuşlar olarak güvenli havayolu olarak iyi bilinmekte. Operasyonlar açısında mükemmel hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda seyahat acentaları, tur operatörleri ve koltuk alımları konusunda yoğun çalışmalarımız var. Bu artışa hazırlıklıyız. 2018 yılında rekor artışı kolaylıkla karşılayabilecek durumdayız" diye konuştu.

Dijitalleşmedeki çalışmalara değinen Bischof, "Dijitalleşme havayolu şirketleri için çok önemli. Herkes kendine en uygun olan konuya odaklanıyor. Bizler için whatsapp yeni bir uygulama oldu. 7/24 burası üzerinden hizmet ile ilgili yolcularımızın her türlü soruyu cevaplayabiliyoruz. Bu sadece küçük bir örnek. Yeni dijitalleşme ve inovasyonlar devam edecek. Örneğin; 2018'de uçuş içi eğlence sistemimiz olacak. Kendi akıllı cihazınız üzerinden film, müzik ve gazete takibi konular yapılabilecek" ifadelerini kullandı.

Muğla haber, Muğla haberleri