Muğla Haberleri
HABER

Öğrenciler ve serbest seyahat kartı kullananlar DİKKAT

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Öğrenciler ve serbest seyahat kartı kullananlar DİKKAT

Öğrenciler ve serbest seyahat kartı kullananlar DİKKAT

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Öğrenciler ve serbest seyahat kartı kullananlar DİKKAT

Muğla Büyükşehir Belediyesi indirimli öğrenci kartı ve Serbest Seyahat Kartı kullananları çok yakından ilgilendiren bir duyuru yayınladı. Öğrenci Seyahat Kartı ve Serbest Seyahat Kartı Vize İşlemleri başladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin duyuru metni şöyle;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

"Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin, MUTTAŞ toplu taşıma araçları ile Özel Toplu Taşıma Araçlarında (ÖTTA) kullanıma sunduğu kişiselleştirilmiş İndirimli (öğrenci) elektronik seyahat kartlarında basım ve vize işlemi 01/08/2018 tarihinden önce yapılan seyahat kartlarının, 01/10/2018 tarihine kadar vize yaptırılması gerekmektedir.

Vize tarihi gelmiş serbest kart (65 yaş, Engelli, Gazi, Gazi ve Şehit Yakını, Emniyet, Zabıta, Sarı Basın, Posta Dağıtıcısı vb.) kullanıcılarının kartlarının kullanıma kapatılmaması için 17/09/2018 tarihine kadar vize yaptırılması gerekmektedir.

Belediyemiz www.mugla.bel.tr adresinde bulunan “Hizmetler” bölümünde belirtilen Kişiselleştirilmiş Kent Kart Başvuru ve Vizeleme Noktalarına giderek İndirimli (öğrenci) elektronik seyahat kartları ve serbest kart (65 yaş, Engelli, Gazi, Gazi ve Şehit Yakını, Emniyet, Zabıta, Sarı Basın, Posta Dağıtıcısı vb.) kullanıcıları vizeleme işlemi yaptırabilirler.

Not: 01/08/2018 tarihinden sonra kişiselleştirilmiş öğrenci seyahat kartı ve serbest kart (65 yaş, Engelli, Gazi, Gazi ve Şehit Yakını, Emniyet, Zabıta, Sarı Basın, Posta Dağıtıcısı vb.) temin eden veya vizeleme işlemi yaptıran vatandaşlarımız seyahat kartlarını 01/10/2019 tarihine kadar kullanabileceklerdir.

Seyahat kartları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ulaşım Dairesi Başkanlığı 0252 212 64 41 numaralı çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz."

Vize işlemi nerelerde yapılıyor? TIKLA

Duyuru metni için TIKLA

Kaynak ve görsel:

Muğla Büyükşehir Belediyesi

Muğla Büyükşehir Belediyesi

MUTTAŞ

Muğla haberleri