Muğla Haberleri
HABER

Başkan Gürün muhtarlarla buluştu

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Başkan Gürün muhtarlarla buluştu

Başkan Gürün muhtarlarla buluştu

Başkan Gürün muhtarlarla buluştu

Seydikemer Muhtarlar Derneği ev sahipliğinde Muğla Büyükşehir Belediyesi Bilgilendirme toplantısı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün´ün katılımları ile gerçekleştirildi. Seydikemer İlçesi muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Muğla Büyükşehir Belediyesi daire başkanları da katılarak muhtarların istek ve talepleri ile tek tek ilgilenildi.

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Seydiler Muhtarı Mehmet Güven Muğla´nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla kurulan ilçelerinin il merkezine en uzak ilçelerden biri olduğunu, geniş Muğla coğrafyasında ilk günlerde hizmetlerin kendilerine ulaşmasında sıkıntılar olabileceğini düşündüklerini ama Büyükşehir Belediyesi´nin kısa zamanda hizmetleri ile yüzlerini güldürdüğünü söyledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bilgilendirme toplantısında Seydikemer Muhtarları´na sunum eşliğinde yapılan hizmetleri anlatan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün toplantı günü doğum günü olan muhtarları da unutmayarak doğum günlerini kutladı.

Ulaşımdan, tarıma, sağlıktan, mezarlık hizmetlerine kadar Muğla iline, Seydikemer ilçesi özeline yapılanları muhtarlara anlatan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün daha sonra muhtarların istek ve taleplerini dinledi.