Muğla Haberleri
HABER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris'te

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris'te

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris'te

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Marmaris'te

Marmaris'de düzenlenen, "Anadolu Medya Buluşması Çalıştayı" sürüyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da çalıştaya katılmak üzere Marmaris'e geldi.

Marmaris Belediyesi ve CHP Genel Merkezi tarafından organize edilen 'Anadolu Medya Buluşması Çalıştayı' Marmaris'de devam ediyor. 400 gazetecinin katıldığı Yerel Medya Çalıştayı'nda, "Gazetecilik ve Sendika", "RadyoTV Yayıncılığı ve Denetimi", "Anadolu Basını TV ve İnternet Gazeteciliği", "İnternet Gazeteciliği ve Sosyal Medya" ve "RadyoTV Yayıncılığı ve Sorunları" konu başlıkları ele alınıp tartışılıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da çalıştaya katılmak üzere 28 Nisan 2018 Cummaertesi gece saatlerinde karayoluyla Marmaris'e geldi.

Toplantının düzenleneceği otele geçen Kemal Kılıçdaroğlu'nu kalabalık bir grup karşıladı. Otelde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan ile kısa süre görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra dinlenmek üzere odasına çekildi.

Kılıçdaroğlu, sabah ve öğleden sonra Anadolu medyasıyla düzenleyeceği dört saatlik toplantı sonrası karayolu ile Dalaman Havalimanı'na, orandan da özel jetle Ankara'ya dönecek.

Görsel: CHP Kurumsal web sitesinden alıntıdır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi

Marmaris Belediyesi

Muğla haberleri