Muğla Haberleri
HABER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla'daydı

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla'daydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla'daydı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Muğla'daydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Muğla ziyareti tamamlandı. Akşener Muğla turunda önce DP'den İYİ Parti'ye geçen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'ya rozet taktı ardından da partisinin Muğla il başkanlığı binasının açılış törenine katıldı.

Menteşe ilçesinde İYİ Parti il binası açılışında vatandaşlara seslenen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, şunları söyledi;

"Siz bugün burayı bu şekilde doldurarak, şereflendirerek bizleri öyle bir vebal altında bıraktınız ki bu vebali taşımayı, bu vebali Hakk'a ulaştırmayı Cenab-ı Hak bizlere nasip etsin inşallah. OHAL'de, 24 Haziran'da bir seçim kararı alındı. Bu karar İYİ'lerin önünü kesmek için alındı. Ama biz, demirden korksaydık trene binmezdik. Bu abilerin korktuğunu biliyordum da bu kadar korktuklarından haberim yoktu. Korku dağları sardı ve siyaset istismarcıları her türlü hileyi hurdaları yapmayı göze aldılar. Ama yapamayacaklarını bildikleri için bir an evvel, paldır küldür seçime gidelim de 'İYİ Partililer hazırlıksız yakalansın' dediler. Ama yine aldandılar."

Konuşmasının ardından parti binasının açılışını gerçekleştiren Akşener, Muğla'dan ayrıldı.

Meral Akşener Muğla

Muğla haberleri