Muğla Haberleri
HABER

Seydikemer Muhtarlar Derneği’nden Başkan Gürün’e Plaket

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Seydikemer Muhtarlar Derneği’nden Başkan Gürün’e Plaket

Seydikemer Muhtarlar Derneği’nden Başkan Gürün’e Plaket

Seydikemer Muhtarlar Derneği’nden Başkan Gürün’e Plaket

Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı ilçelerine ve Muğla’ya yapılan hizmetler için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür plaketi taktim etti.

Seydiler Mahalle Muhtarı ve Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven Seydiler-Ören yolu çalışmaları ve mahallerine, ilçelerine yapılan hizmetler için Başkan Gürün’e teşekkür plaketi taktim etti.

Seydikemer Muhtarlar Derneği 1

Seydikemer Muhtarlar Derneği plaket

Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra ilçelerine ve mahallerine birçok hizmetin yapıldığını söyleyen Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, mahalle, ilçe ayrımı gözetmeden her türlü hizmeti eşit ve adil bir şekilde Muğla için ortaya koyan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür ettiklerini söyledi. Seydikemer Muhtarları olarak Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden çok memnun olduklarını söyleyen Mehmet Güven Seydiler-Ören yol çalışması ve ilçelerine yapılan diğer hizmetler için Başkan Gürün’e plaket taktim ettiklerini belirtti.

Seydikemer Muhtarlar Derneği 2

Seydikemer Muhtarlar Derneği plaket

Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak 13 ilçe, 566 muhtarla birlikte Muğla’da büyük bir aile olduklarını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, vatandaşların, muhtarların Büyükşehir hizmetlerinden memnun olmasının ayrı bir mutluluk olduğunu belirtti. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Muğla gerek coğrafi yapısı gerek yerleşim düzeni açısından hizmet bekleyen bir coğrafya. Muğla’mızda 13 ilçemiz ve 566 mahalle muhtarımız var. Yüzölçüm olarak Türkiye’nin metropol şehri İstanbul’dan yaklaşık 3 kat büyük olan Muğlamızda önem ve aciliyet sırasına göre vatandaşlarımız için mesai saati gözetmeden hizmet üretiyoruz. Muğlamız ve Muğla’da yaşayan vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Bu hizmetlerden vatandaşlarımız ve vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli bağ muhtarlarımızın memnun olması bizler için çok önemli. Çünkü biz vatandaşımıza hizmet ederken en büyük desteği, gücü vatandaşlarımızdan alıyoruz. Sevgi, hoşgörü ve güleryüzle Seydikemer Seki’den Bodrum Turgutreis’e Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet üretiyoruz. Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı’mıza ziyareti için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak ve görseller;

Muğla Büyükşehir Belediyesi

Muğla haber, Muğla haberleri