Spor Haberleri 1
HABER

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret

Yalıkavakspor Kulübü yöneticileri fikir alışverişinde bulunmak üzere Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, Asbaşkan Selim Yıldız ile birlikte diğer kulüp yöneticileri katıldı.

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret 1

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen, “Takımımız bu sene ligi üçüncülük ile tamamlayarak, önümüzdeki sene Süper Lig’de mücadele etmeye hak kazandı. Bu anlamda, bayan hentbol takımımızın kadrosunu güçlendirmek adına çalışmalara şimdiden başladık. Umarım mücadelemizin karşılığını alırız ve Bodrum’a yakışan başarılar elde ederiz. Biz bugün gerçekleştirdiğimiz ziyarette başkanımız Mehmet Kocadon’a bize vermiş olduğu desteklerden ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret 2

Yalıkavakspor'dan Başkan Kocadon’a ziyaret

Yalıkavak Spor Kulübü Bayan Hentbol takımının Süper Lig’e çıkmasından dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Spora verdiğimiz destekler karşısında çocuklarımızın böylesi güzel başarılar elde etmesi beni çok mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Siz yöneticilerinde çocuklarımıza destek olmanızdan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Bugün bir kez daha anladım ki bizler spora destek verdikçe çocuklarımız mücadele etme ruhundan hiçbir zaman vazgeçmiyorlar. Ben bu başarı için tekrardan hepinizi kutluyorum. Gelecek sezon için siz yeni yönetim kuruluna ve oyuncularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak ve görseller;

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Yalıkavakspor

Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen

Spor haberleri