Spor Haberleri 1
HABER

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi veda etti

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 25 Ağustos 2019 / Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü'nde 3 yıldır başkanlık görevini üstlenen Erhan Çiftçi bu görevden ayrıldığını açıkladı. Çiftçi, sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamada çok önemli mesajlar verdi.

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi'nin açıklaması şöyle;

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı 2

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Erhan Çiftçi'nin açıklaması

"3 yıldır büyük gururla Başkanlığımı yaptığım çok sevdiğim ve manevi olarak çok emeğim olan Milas Bld Beçi̇n Gençlik Spor kulübü yönetim kurulu Başkanlığımdan bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

Görev yaptığım sürede U19 Şampiyonluğu 2. Amatör şampiyonluğu 1. Amatör şampiyonluğu Tarihinde ilk defa Süper amatöre çıkma başarısını gösterdik. Görev Yaptığım Sürece her dara düştüğümüzde hiçbir desteğini esirgemeyen maddi manevi hep yanımda olan yönetim kurulu üyelerime Milas Belediye Başkanımız Sayın MUHAMMET TOKAT Başkanıma Sivil Toplum Kuruluşlarına Dernek Kurulları Başkanları ve yönetim kurullarına En büyük destekçimiz esnaflarımıza renk ayırmadan destekleyen herkese taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler İyiki varsınız.

Milas Bld Beçin Gençlik Spor Klübünün her kademesinde görev yapan maddi manevi genç ve A takımın hocalığını yapan Alim DELİGÖZ, Cavit BULGULU, Mehmet KAPAK, Selahattin TİRELİ Hocalarıma Herkese sonsuz teşekkürler.

Bir kocaman teşekkürde futbolcu kardeşlerime. Hepsi pırıl pırıl Büyük Önder ATATÜRK’ÜN dediği gibi Zeki , çevik ve Ahlaklı. Ve Kaptan Nusret SEZGİN Sana ne yazsak ne yapsak az. Övgülerin en büyüğünü hak eden sensin. İyi ki varsın iyiki Milas Bld Beçin Gençlik Spor’lusun Teşekkürler kardeşim Büyük KAPTAN. (KAPO)

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı 3

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı

Ve En Büyük Destekçim Ailem Beni 3 sene boyunca hep arkamda yanımda durdunuz ama ben sizleri hep manevi olarak sizleri çok üzdüm.

Sayın Mehmet BALCI Başkanımızdan emin ellerle Teslim Aldığım Bayrağı en iyi şekilde temsil ederek Emin ellere teslim etmenin rahatlığı içinde bugün Profesyonel ve Amatör liglerde Başkanlık ve yöneticilik yapmış Değerli Büyüğüm İkram VANLİOĞLU devretmenin mutluluğunu yaşıyorum ve Verdiğim Bayrağı En iyi şekilde temsil edeceğine hiç kuşkusuz Daha iyi yerlere taşıyacağını eminin.

Beni Hiçbir şekilde bırakmayarak yönetim kurulunu yazan beni onurlandıran Yeni yönetim kurulu Başkanıma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Yeni yönetici arkadaşlara başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

İyisiyle kötüsüyle her kategoride karşılaşma yaptığımız ve dost olduğumuz Her Külübümüzün Başkanlarının ve yönetici ve hocalarımızı iyi ki sizleri tanımışım kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin.

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi ayrıldı 4

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi (Solda), Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya (Sağda) - Fotoğraf: Yalçın Çakır

Not : Hiçbir Şekilde istemeyerek Geçen Sezon Üzerime Oynanan oyun sonrasında maddi manevi olarak Muğla’mızın, Milas’ımızın ismini ve Kulübümüzün adını kötü iz bırakan ve çok kötü olaylar yaşatan Futbolcular ve Yönetim kurulu adına ilgili kendi adıma Spor Kamuoyuna ve Muğla ve Milas Halkından Özür diliyorum. Hakkınızı Helal Edin"

Açıklamanın tam metni için TIKLAYIN;

https://www.facebook.com/erhan.ciftci.3597/posts/735780553539864?comment_id=735961866855066&notif_id=1566763555514968&notif_t=comment_mention

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor Kulübü FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLA;

http://www.gumuslukrehberi.com/gumuslukspor-fotograf-galerileri-20.html

TAGS;

Erhan Çiftçi

Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor

Spor haberleri