Spor Haberleri 1
HABER

Muğla ASKF 24'üncü Başkanlar Kurulu toplantısı

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Muğla ASKF 24'üncü Başkanlar Kurulu toplantısı

Muğla ASKF 24'üncü Başkanlar Kurulu toplantısı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 02 Ağustos 2019 / Muğla ASKF 24'üncü Başkanlar Kurulu toplantısı

Muğla Amatör Spor Kulüpler Federasyonu 24'üncü Başkanlar Kurulu toplantısının 07 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 15.30′da federasyon merkezinde yapılacağı açıklandı.

Açıklama şöyle;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Muğla ASKF

"Federasyonumuzun Yönetim Kurulu 23.07.2019 tarihinde yaptığı toplantıda; Federasyonumuz 24.Başkanlar Kurulu toplantısının 07 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 15.30′da Federasyonumuz merkezinde yapılmasını kararlaştırmıştır.

Toplantıya İlimizdeki Spor Kulüplerinin Başkan ve Yöneticileri ile birlikte, Federasyonumuz Yönetim, Denetim, Displin ve Onur Kurulu üyeleri ile Federasyonumuz İlçe Temsilcileri de katılacaklardır.

Ayrıca, toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür Turizm ve Spor Daire Başkanı, İl Hakem ve İl Disiplin Kurulu Başkanları ile taban birliklerinin başkanları da davet edilmiştir.

Toplantıda belirlenen gündem içeriğinde sporun çeşitli sorunları tartışılarak; kulüp yetkilerimiz ve katılımcılarla fikir alışverişinde bulunulacak, ayrıca geçtiğimiz sezonun değerlendirmesi yapılarak yeni sezonla ilgili bilgilendirme yapılacak ve programlar tartışılarak karara bağlanacak, ayrıca Tertip Kurullarının seçimi yapılacaktır. Toplantıdan sonrada katılımcılara akşam yemeği verilecektir."

TAGS;

Muğla ASKF

Muğla Amatör Spor Kulüpler Federasyonu

Spor haberleri