Spor Haberleri 1
HABER

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine İNCE ayar!..

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!..

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!..

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 04 Temmuz 2019 / Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!..

Bodrum Belediyesi tarafından, Bodrum’da sporun bugünü ve geleceğini konu alan geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda konuşan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Mahalle takımlarımıza karşı da duygusal yaklaşamayız” dedi.

Herodot Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda spor kulüpleri ve faaliyetleri ile ilgili görüşlerini açıklayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, şunları söyledi:

Bütçemizi sağladığımız mali disiplin sayesinde yeni yeni toparlıyoruz. Sadece 2018 yılında spor için belediyemizin kasasından 2 milyon 629 bin 934 lira olarak görülüyor. Bu konuda mahalle takımlarımıza karşı da duygusal yaklaşamayız.

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!.. 2

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!..

Toplantıya, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcıları, Turgay Kaya, Önder Batmaz, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2. Başkanı Sayim Keskin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu, Belediye Meclis Üyelerinden oluşan Spor Komisyonu, bazı spor branşlarının federasyon il temsilcileri, Bodrum’da faaliyet gösteren kulüplerin başkanları, yöneticileri ve antrenörleri katıldı.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Amatör spor desteklenmeli...

Konuşmaların tamamlanmasını ardından, federasyon il temsilcileri, kulüp başkanları ve antrenörlerin talep, şikayet ve önerileri dinlendi.

Nejat İşler'den tesis uyarısı

Toplantıya Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya ile kulübün As Başkanı oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler ve kulübün teknik direktörü Hüseyin Öztemiz de katıldı. Amatör kulüplerdeki futbolcular için tesisleşmenin önemine dikkat çeken Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı Nejat İşler şunları söyledi;

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!.. 3

Ahmet Aras'tan spor kulüplerine ayar!..

Gümüşlükspor sahasının yakınında bize tahsis edilen bir alanda futbolcularımızın kalabileceği, plaj voleybolu ve açık basketbol sahalarının olacağı bir projemiz vardı. Destek olanlar sayesinde işe koyulduk ama sit bölgesi olduğu için sondaj kazısı yapılması gerekti. Uzun bir süreç sonunda bütçemizin önemli bir bölümünü sondaja harcadık ve bu iş olmayacak diye bıraktık. Şimdilerde oyuncularımız kalabileceği uygun bir yer arayışı içindeyiz.”

TAGS;

Gümüşlükspor

Ahmet Aras

Spor haberleri