Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlüğün acı kaybı... Korhan Büyükçakır defnedildi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Gümüşlüğün acı kaybı... Korhan Büyükçakır defnedildi

Korhan Büyükçakır vefat etti

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - Gümüşlüğün acı kaybı... Korhan Büyükçakır defnedildi.

Gümüşlüğün sevilen isimlerinden Korhan Büyükçakır yaşamını yitirdi. Bir süredir Bodrum'daki özel bir hastanede tedavi gören Korhan Büyükçakır 19.01.2019 günü yaşama veda etti. Büyükçakır bugün (20.01.2019) Manisa Gördes'de son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazeye Korhan Büyükçakır'ın ailesi, memleketindeki yakınları, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya, Gümüşlükspor yöneticileri ve taraftarları ile Gümüşlük sakinleri katıldı. Büyükçakır'ın tabutunun üstüne çok sevdiği Gümüşlükspor'un atkısı konuldu.

Korhan Büyükçayır vefat etti 1

Korhan Büyükçayır son yolculuğuna uğurlandı

Çok seviliyordu

Gümüşlüklü olsun olmasın tanıyan herkesin sevdiği, köyün sembol isimlerinden 14 Mayıs 1973 doğumlu Korhan Büyükçakır, uzun yıllardır Faik'in Gayvesi'nde çalışıyordu.

Bir süre önce rahatsızlanan Büyükçakır Bodrum'da özel bir hastanede tedaviye alınmıştı. Durumu ağırlaşan Korhan Büyükçakır'dan dün acı haber geldi.

Korhan Büyükçayır vefat etti 2

Korhan Büyükçayır vefat etti

Faik'in Gayvesi'nin işletmecisi olan Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya ve Gümüşlüklüler, Büyükçakır'ın vefat haberi üzerine tedavi gördüğü hastaneye gittiler.

Karakaya başsağlığı mesajı yayınladı;

"Korhan Büyükçakır kardeşimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur cenazesi yarın öğle namazından sonra Manisa Gördes'te defnedilecektir. Tüm sevenlerine duyurulur."

Korhan Büyükçayır vefat etti 5

Korhan Büyükçayır vefat etti

Acı büyük

Sosyal medyada da Korhan Büyükçakır'ın vefatıyla ilgili çok sayıda taziye mesajı yayınlandı. Ancak özellikle Faik Karakaya'nın yıllarını geçirdiği, aileden gördüğü kardeşi için geç saatlerde yazdığı mesaj yürekleri dağladı;

"Çok erken oldu be kardeşim ben naparım sensiz gümüşlük napar sensiz Alp napar sensiz Ali napar sensiz Gümüşlük’e çoçugu ile gelmiş Aileler napar sensiz. Şaka de be kardeşim yarın çık gel Kardeşim benden yana sana herşey helal olsun Sen melek gibi adamdım kardeşim Sen yoksan gümüşlük bir kişi eksiktir iyilik meleği"

Korhan Büyükçayır vefat etti 3

Korhan Büyükçayır vefat etti

Sevenleri yolcu etti

Korhan Büyükçakır'ın cenazesine katılmak isteyenler için Gümüşlük'den otobüs kaldırıldı. Manisa Gördes'teki cenazeye Korhan Büyükçakır'ın ailesi, yakınları, Gümüşlükpor Kulübü Başkanı Faik Karakaya, Gümüşlükspor yöneticileri ve taraftarları ile Gümüşlük sakinleri katıldı.

Seni hep hatırlayacağız

Gümüşlük Rehberi olarak çok sevdiğimiz kardeşimiz Korhan Büyükçakır'ın vefatından dolayı çok üzgünüz. Güle güle git güzel insan. O sakin, dingin, yapmacıksız kişiliğin ve yumuşacık yüreğinle hep anılarımızda yaşayacaksın. Seni unutmayacağız...

Korhan Büyükçayır vefat etti 4

Korhan Büyükçayır vefat etti

TAGS:

Korhan Büyükçakır vefat etti

Gümüşlük haber

Gümüşlük