Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlüğün acı kaybı. Celep Ali Karakaya defnedildi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Celep Ali Karakaya vefat etti.

Celep Ali Karakaya defnedildi.

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - Gümüşlüğün acı kaybı. Celep Ali Karakaya vefat etti.

Gümüşlüğün köklü ailelerinden Karakaya'ların büyüğü, köyün sevilen siması, hayırsever iş insanı Celep Ali Karakaya yaşamını yitirdi.

"Bodrum'da dolaşalım Gümüşlük'te buluşalım" sloganının sahibi Ali Karakaya (Celep Ali) bir süredir tedavi görüyordu. Dün gelen acı haberi oğlu, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya paylaştığı mesajla duyurdu;

"Çok değerli Babam Celep Ali Karakaya’ yı kaybettik. Tüm eş, dost ve akrabalarımıza duyurulur. Cenazemiz yarın öğle namazına müteakiben evinden alınarak Gümüşlük mezarlığına defnedilecektir. Mekanı cennet olsun."

Celep Ali Karakaya'nın cenazesi 14.11.2018 Çarşamba günü öğle namazını müteakiben evinden alınarak Gümüşlük mezarlığında defnedildi.

Celep Ali Karakaya defnedildi 1

Celep Ali Karakaya defnedildi

Merhumun Gümüşlük'deki evinde yas vardı. Gümüşlüğün içinden, dışından yüzlerce kişi merhum Celep Ali Karakaya'nın ailesine başsağlığı dilemek için taziye ziyaretinde bulundu.

Celep Ali Karakaya defnedildi 2

Celep Ali Karakaya defnedildi

Merhumun eşi, oğlu ve kızı başsağlığı dileklerini kabul ederken gözyaşları sel oldu. Çok seveni bulunan, yardım sever, babacan ve hoşgörülü yaşamıyla geride binlerce dost bırakan Celep Ali Karakaya'nın cenazesi dualar eşliğinde evinden alınarak Gümüşlük mezarlığına getirildi.

Celep Ali Karakaya defnedildi 3

Celep Ali Karakaya defnedildi

Helalliğin alınmasının ardından yüzlerce kişinin duaları arasında 68 yaşında hayata gözlerini yuman iş insanı Celep Ali Karakaya son yolculuğuna uğurlandı.

Celep Ali Karakaya defnedildi 5

Celep Ali Karakaya defnedildi

Merhum Celep Ali Karakaya'nın oğlu Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya'nın gözyaşları dinmezken, çocuklarının sünnet kirvesi, yakın arkadaşı ve Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı, sanatcı, oyuncu, yazar Nejat İşler de Ahmet Faik Karakaya'yı bir an olsun yalnız bırakmadı.

Gümüşlük Rehberi olarak başkanımıza ve Karakaya ailesine başsağlığı dileriz. Nurlar içinde yatsın. Mekanı cennet olsun.

HABERİN VİDEOLARI

CELEP ALİ KARAKAYA CENAZE

CELEP ALİ KARAKAYA CENAZE

CELEP ALİ KARAKAYA

Yardımseverliği, dost canlısı olması, dürüstlüğü ve açık sözlülüğüyle tanınan ve Gümüşlük'de çok sevilen Celep Ali Karakaya için sosyal medyada yüzlerce taziye mesajı yayınlandı.

Celep Ali Karakaya vefat etti 1

Celep Ali Karakaya vefat etti

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Celep Ali Karakaya vefat etti

Celep Ali Karakaya vefat etti

Celep Ali Karakaya vefat etti

Celep Ali Karakaya, Ahmet Faik Karakaya

Celep Ali Karakaya vefat etti

Celep Ali Karakaya vefat etti

Celep Ali Karakaya

Gümüşlük haber

Gümüşlük