Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

İlk kitabını Başkan Kocadon’a sundu

Bodrum | Haber | News

HABER

Firdevs Şengül'ün, “Küçük Dokunuşlar” adlı ilk şiir kitabı

Firdevs Şengül, “Küçük Dokunuşlar” adlı ilk şiir kitabını Kocadon'a sundu

İlk kitabını Başkan Kocadon’a sundu

Yaşamını Bodrum’da sürdüren emekli bankacı Firdevs Şengül, “Küçük Dokunuşlar” adlı ilk şiir kitabını Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a hediye etti.

Bodrum Belediyesi Sözlü Tarih Çalışmaları Anılarla Bodrum Sohbetleri Grubu ile Bodrum Kent Konseyi Kültür Sanat Meclisi Üyesi ve Zeki Müren Sanat Derneği Başkanı olan Firdevs Şengül 108 şiirin yer aldığı kitabı ile ilgili Başkan Kocadon’a bilgi verdi. Kitabını “En büyülü şey hayatın kendisi. Hayata, insana, doğaya, aşka hep saygıyla yaklaştım, sevgiyle baktım. Yaşamın küçük mutluluklarından sevinç duyarım. O yüzden bu kitabı yazdım.” şeklinde tanıtan Şengül, kendisini kabul eden ve hep sanatın, kültürün destekçisi olan Başkan Kocadon’a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; “Firdevs Hanım'ı üretici bir ailenin kızı, Bodrum’un ilk kadın banka müdürü ve Sözlü Tarih Çalışma Gurubu'nun bir üyesi olarak biliyordum. Yayınladığı ilk şiir kitabıyla ziyaret ettiği ve şahsıma imzaladığı kitap için kendisine teşekkür ediyorum. Okuyucusu bol olsun.” şeklinde konuştu.

Kaynak ve fotoğraflar;

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Bodrum haber

Bodrum Haberleri