Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Sanatçı Hüseyin Özgül son yolculuğuna uğurlandı

Bodrum | Haber | News

HABER

Sanatçı Hüseyin Özgül son yolculuğuna uğurlandı

Sanatçı Hüseyin Özgül vefat etti

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Sanatçı Hüseyin Özgül son yolculuğuna uğurlandı

Le Kabbak Halikarnas Kabakçısı markası ve çalışmalarıyla bilinen, doğa, hayvan ve çocuk dostu, eğitim gönüllüsü, masa tenisi öğretmeni sanatçı Hüseyin Özgül yaşamını yitirdi.

Bodrum’un Dereköy mahallesinde 15 yıl önce açtığı Le Kabbak Halikarnas Kabakçısı atölyesinde ürettiği işlenmiş kabak ürünleriyle bilinen sanatçı Hüseyin Özgül evinde ölü olarak bulundu. Kabaktan yaptığı aksesuar, abajur, ışıklandırma ve hediyelik eşya ürünleri ile bir marka haline gelen 56 yaşındaki Hüseyin Özgül evli ve iki çocuk babasıydı.

Sanatçı Hüseyin Özgül vefat etti 1

Sanatçı Hüseyin Özgül vefat etti

Le Kabbak

Dereköy’deki Peksimet Çocuk Kütüphanesi’nin yapımında büyük emeği bulunan Hüseyin Özgül aynı zamanda masa tenisi eğitmenliği de yapıyordu.

Sanatçı Hüseyin Özgül vefat etti 2

Sanatçı Hüseyin Özgül vefat etti

Dereköy’deki atölyesinde yaşamına son verdiği öne sürülen Hüseyin Özgül’ün cenazesi Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Son yolculuğuna uğurlandı

Hüseyin Özgül'ü Kadıkalesi'ndeki cenaze töreninde ailesi, sevenleri, dost ve arkadaşları yalnız bırakmadı. KKTC'den gelen eşi Defne, çocukları Poyraz ve Kuzey, abileri Erkin ve Mahmut Özgül, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, AKP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen uğurladı.

Hüseyin Özgül’ün cenazesi Kadıkalesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Hüseyin Özgül

Le Kabbak

Bodrum Haberleri