Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrumlu Gaziler; “Biz hazırız...”

Bodrum | Haber | News

BODRUM HABER

Bodrumlu Gaziler; “Biz hazırız...”

Bodrumlu Gaziler; “Biz hazırız...”

Bodrumlu Gaziler; “Biz hazırız...”

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin´de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatını desteklediklerini ve ihtiyaç duyulması halinde göreve hazır olduklarını belirtti.

Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi´nde dernek başkanı Hasan Külcü, başkan yardımcısı Kemal Berber, yönetim kurulu üyeleri Hikmet Ataker, Ali Turgay, İbrahim Sivrikaya ve gazi eşi Halime Sıvacı´nın katılımıyla yapılan basın açıklamasında ‘Zeytin Dalı operasyonunda ihtiyaç duyulması halinde hazırız´ mesajı verildi.

Basın bildirisini okuyan dernek başkanı Hasan Külcü şunları söyledi;

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi Yönetimi olarak; Türkiye´ye yönelik sınır güvenlik tehdidinin ortadan kaldırılması için yapılması zorunlu hale gelen Zeytin Dalı Harekatını canı gönülden destekliyoruz. Bu şanlı milleti tanımayanlar, ders almak isteyenler, bizi tanımak için kendi tarihlerine bir baksınlar. Sinsi emelleri için 15 bin km mesafeden gelen mazlum milletlere zulüm eden emperyalist güçlerden icazet alacak değiliz. Böl- parçala-yönet anlayışına geçit vermeyeceğiz. Yeter artık. Sabrımız kalmadı.