Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Minik sporculardan ziyaret

Bodrum | Haber | News

HABER

Minik sporculardan ziyaret

Minik sporculardan ziyaret

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Minik sporculardan ziyaret

Altınordu Bodrum Futbol Okulu yetkilileri ile okulun minik ve genç sporcuları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Altınordu Bodrum Futbol Okulu 2

Altınordu Bodrum Futbol Okulu

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete, Altınordu Bodrum Futbol Okulu Sorumlu Antrenörü Kanat Özsert, okul antrenörleri Yasemin Emek ve Mustafa Gündüz ile okulun minik ve genç sporcuları katıldı. Ziyarette Sorumlu Antrenör Kanat Özsert, okula verdiği destekleri için Başkan Mehmet Kocadon’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Keyifli sohbet eşliğinde geçen ziyarette sporcular, Başkan Kocadon’a, yanlarında getirdikleri, arkasında “48” ve “Mehmet Kocadon” yazılı kırmızı - lacivertli Altınordu Bodrum Futbol Okulu formasını hediye etti.

Antrenör Kanat Özsert, yaklaşık yüz yetmiş sporcularının bulunduğunu ifade ederek, "5 ila 16 yaş arasında çocuklarımızla spor yapıyoruz. Futbol okulumuza katkılarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Altınordu Bodrum Futbol Okulu 3

Altınordu Bodrum Futbol Okulu

Spora ve sporcuya ellerinden geldiği kadar destek olmaya çalıştıklarını söyleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, minikleri spora teşvik eden kulüplere ve yöneticilerine teşekkür etti.

Kaynak ve görsel:

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Mehmmet Kocadon

Altınordu Bodrum Futbol Okulu

Bodrum Haberleri