Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de

Bodrum | Haber | News

HABER

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de

Bodrum markasının uluslararası düzeyde tanıtılması amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor.

2018 yılı turizm sezonu öncesi yurt için ve yurt dışında fuarlarda yapılan tanıtımların haricinde Bodrum'a gelen televizyon ekipleri ve sosyal medya fenomenleri de Bodrum'un tanıtımı ile ilgili hazırlanan programlara katılıyor.

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de 1

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de

Kültür ve Turizm Bakanlığı Londra Kültür ve Tanıtma Müşavirliği işbirliği ile Bodrum Tanıtma Vakfı’nın (BOTAV) misafiri olarak İrlandalı televizyon ekibi Bodrum'a geldi. Ekip, Kuzey İrlanda BBC 1 ve İrlanda RTE 1 televizyonlarında yayımlanmak üzere Waddell Media şirketince hazırlanan “Getaways” isimli seyahat programının bir bölümü Bodrum’da çekti.

Hugh David Starkey, Mairead Ann Farrell, Joseph James Lindsay, Kenneth O’mahony, David John Kilpatrick ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Londra Kültür ve Tanıtma Müşavirliği Yetkilisi Ümit Bozdağ'dan oluşan ekip Bodrum Tanıtma Vakfı tarafından hazırlanan program dahilinde, ilk gün Bodrum Antik Tiyatro, Mousoleoum, Bodrum Kalesi, Myndos Kapısı, Bodrum Deniz Müzesi, Bodrum Yel Değirmenleri ile Bodrum’un Yalıçiftlik ve Mumcular bölgelerini gezdi. İkinci gün ise Bodrum’un mavi yolculuğunu ve koylarını tanıtmak üzere çekimler yapan program yapımcıları Bodrum’da kaldıkları süre içerisinde, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da konakladı.

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de 2

Bodrum dünyaca ünlü tv seyahat programı Getaways'de

İngiltere ve İrlanda’da 450 bin izleyiciye ulaşan "Getaways" isimli seyahat programının Bodrum’da yapılan çekimleri, BBC 1 ve RTE 1'de yayınlandıktan sonra BBC 2’de de tekrar yayınlanacak.

Kaynak ve görsel:

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Getaways

Waddell Media

Bodrum Haberleri