Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Berlin’den Başkan Kocadon’a teşekkür

Bodrum | Haber | News

HABER

Berlin’den Başkan Kocadon’a teşekkür

Berlin’den Başkan Kocadon’a teşekkür

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Berlin’den Başkan Kocadon’a teşekkür

Bodrum Belediyesi Turgutreis Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne kurdukları Berlin Evi Bölümü ve Pitbull Bölümü ile destek olan Berlin Hayvanları Koruma Derneği yetkilileri, mayıs ayı belediye meclis toplantısının ikinci oturumu sonrası Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Tierschutzverein für Berlin 1

Tierschutzverein für Berlin

Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezinde Başkan Mehmet Kocadon ile bir araya gelen Tierschutzverein für Berlin (TVB) Berlin Hayvanları Koruma Derneği yetkilileri Dr. Maria Rochholz ve eşi Dr. Klaus Rochholz ile Turgutreis Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezi gönüllüsü Hikmet Yıldız, Başkan Kocadon’a, bugüne kadar Bodrum genelindeki sokak hayvanlarına sunduğu imkanlar için dernek adına teşekkür etti.

Tierschutzverein für Berlin 2

Tierschutzverein für Berlin

Berlin Hayvanları Koruma Derneği’ne bugüne kadar verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden Başkan Mehmet Kocadon, “Turgutreis ile Torba bölgelerimizdeki, içinde ameliyathanesi de bulunan iki adet sokak hayvanları için tam teşekküllü geçici bakım merkezlerimizle hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizde gerek merkezimize mama getirerek gerek ise birebir merkezdeki hayvan dostlarımızı görmeye gelip onları severek, sevgilerini göstererek destek olan tüm Bodrum halkına, misafirlerimize ve büyük bir gönüllükle destek olan Berlin Hayvanları Koruma Derneği’ne tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.

Tierschutzverein für Berlin 3

Tierschutzverein für Berlin

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Turgutreis Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki Berlin Evi ile Pitbull Bölümünün sokağa atılmış ancak sokakta hayatını sürdüremeyecek derecedeki köpekler ve sokağa atılmış yasak ırk köpekler için Berlin Hayvanları Koruma Derneği’nin gerçekleştirdiği projeler olduğunu belirtti. Bu projelerin Bodrum Belediyesi ile iş birliği içinde başlatılıp hayata geçirildiğini, bundan sonraki yıllarda da bu uyumu koruyarak yine çalışmaların en iyi şekilde süreceğine inandığını ifade etti.

Tierschutzverein für Berlin 4

Tierschutzverein für Berlin

Kaynak ve görseller;

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Tierschutzverein für Berlin

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri