Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Ortakent Yahşi Bahar Festivali (OYFEST) hazırlıkları sürüyor

Bodrum | Haber | News

HABER

Ortakent Yahşi Bahar Festivali (OYFEST) hazırlıkları sürüyor

Ortakent Yahşi yaz gelmeden doldu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Ortakent Yahşi Bahar Festivali (OYFEST) hazırlıkları sürüyor

Bodrum baharda yaz havası yaşıyor. Hava sıcaklığının zaman zaman 30 dereceyi bulduğu Bodrum'un gözde sahil beldelerinden Ortakent Yahşi'de yerli ve yabancı konuklar sahillere akın etti.

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor, Kefi Beach

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor, Kefi Beach

Bodrum’un yaz, kış açık olan mekanı Ortakent Yahşi’deki Kefi’yi tercih eden Bodrumlular ve tatilciler, Kefi sahilini deyim yerindeyse hınca hınç doldurdu. Beach, club, suites ve restaurant olarak hizmet veren aynı zamanda canlı müzik etkinlikleriyle sanata ve sanat dostlarına da hitap eden Kefi Beach ve Suites yüzde 80 doluluk oranını da daha Nisan ayında yakaladı.

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor, Kefi Beach 2

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor, Kefi Beach

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor

Bu yıl sezonun hareketli geçeceğine inandığını ifade eden Kefi İşletme Sahibi ve Ortakent Yahşi Güzelleştirme ve Mavi Bayrak Derneği-OYDER Başkanı Ahmet Aras şunları söyledi;

OYDER Başkanı Ahmet Aras

OYDER Başkanı Ahmet Aras

Nisan ayından itibaren Kefi’de ve Ortakent Yahşi sahilinde yaşadığımız bu hareketlilik sevindirici. Ortakent Yahşi’yi, özellikle de birçok otel, pansiyon ve restoranın bulunduğu sahil kesimini canlandırmak adına daha önce Ortakent Yahşi Bahar Festivalini ve bu yıl da Bodrum Acı Ot Festivalini gerçekleştirdik. Her iki etkinliğimiz de ilgi gördü. 1-2-3 Haziran 2018 tarihlerinde ise Ortakent Yahşi Bahar Festivali’nin (OYFEST) ikincisini düzenleyeceğiz. Festivalimizin bu sene daha da ses getireceğine inanıyorum. Bunun yanı sıra Bodrum tanıtımları kapsamında direkt uçuş sayısının artmış olması, sezonun iyi geçmesinde mutlaka etkili olacaktır. Ortakent Yahşi; doğal güzellikleri, huzuru, sakinliği, mandalina bahçeleri ve en uzun kıyı şeridi ile Bodrum’un öne çıkan cennet köşelerinden biridir. Yerli yabancı tüm misafirlerimizi sezon boyunca bu güzellikleri birlikte yaşamaya bekliyoruz. Tüm Bodrum yarımadamız ve tüm ülkemiz için hayırlı bir turizm sezonu diliyorum.

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor, Kefi Beach 3

Bodrum, OYFEST’e hazırlanıyor, Kefi Beach

Kaynak ve Görseller: Kefi Beach & Suites

OYDER

OYFEST

Bodrum Haberleri